АБІТУРІЄНТУ

Переваги навчання на кафедрі економіки підприємства і підприємництва Хмельницького національного університету:

Кафедра економіки підприємства і підприємництва, нині одна з провідних кафедр Хмельницького національного університету, має багаторічну історію.

1. Хмельницький національний університет має найвищий IV ступінь акредитації та є кращим вищим навчальним закладом в Україні і знаним у всьому світі.

2. Кафедра економіки підприємства і підприємництва здійснює фундаментальну підготовку з економіки і управління та готує фахівців зі спеціальностей «Економіка» (спеціалізації «Економіка підприємства», «Економіка і аналітика бізнесу», «Бізнес-аналітика») та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (спеціалізації «Управління підприємницькою діяльністю», «Підприємництво»), обслуговує 5 факультетів Хмельницького національного університету, забезпечуючи викладання більше ніж 60 економічних навчальних дисциплін.

3. Високий кваліфікаційний рівень викладачів (на кафедрі працює 4 професори, доктори наук та 11 доцентів, кандидатів наук) з великим досвідом науково-практичної роботи.

4. Високий рівень забезпечення студентів сучасними навчально-методичними засобами (колективом кафедри за останній час підготовлено більше 10 підручників та навчальних посібників) за основними дисциплінами спеціальності, по яким і проводяться комп’ютерні практикуми, впроваджуються інтерактивні методи освіти тощо.

5. Низький показник відрахування студентів протягом усього терміну навчання.

6. Кафедра опікується кожним студентом у тісній взаємодії з батьками. 100% рівень працевлаштування випускників кафедри: кращі випускники працюють в провідних компаніях світу.

7. На кафедрі економіки підприємства і підприємництва створені сприятливі умови для реалізації професійного, творчого, комунікаційного потенціалу студентства.

8. По закінченню навчання Ви отримуєте диплом державного зразку, а студенти денної форми навчання додаток до диплому європейського зразку (англійською та українською мовами) який визнається в Європі, Америці та інших країнах світу.

9. Кафедра має аспірантуру та докторантуру, що дає можливість випускникам зробити кар’єру в науково-інноваційний та педагогічній діяльності.

10. Кафедра має можливість направляти кращих студентів, які мають диплом-бакалавра на навчання до магістратура за кордон (Польща, Німеччина, Чехія, Литва тощо).