АБІТУРІЄНТУ

Правила прийому до Хмельницького національного університету

Кафедра Економіка підприємства і підприємництва
запрошує талановиту, цілеспрямовану молодь на навчання!

Переваги навчання на кафедрі економіки підприємства і підприємництва Хмельницького національного університету:

Кафедра економіки підприємства і підприємництва, нині одна з провідних кафедр Хмельницького національного університету, має багаторічну історію.

Бакалаврат

Бакалавр – це освітній ступінь, що отримується на першому рівні вищої освіти, який присуджується вищим навчальним закладом в результаті успішного виконання здобувачем вищої освіти освітньо-професійної програми, обсяг якої складає 180-240 кредитів ЕКТС.

Магістратура

Магістр – це освітній ступінь, що отримується на другому рівні вищої освіти, який присуджується вищим навчальним закладом в результаті успішного виконання здобувачем вищої освіти відповідної освітньої програми. Ступінь магістра отримується за освітньо-професійної або освітньо-наукової програми. Обсяг освітньо-професійної програми підготовки магістра складає 90-120 кредитів ЕКТС, а обсяг освітньо-наукової програми складає 120 кредитів ЕКТС.

Аспірантура та докторантура

Аспірантура та докторантура – основні форми підготовки науково-педагогічних та наукових кадрів. Відділ аспірантури та докторантури – структурний підрозділ Хмельницького національного університету. В своїй роботі керується Положенням про підготовку науково-педагогічних та наукових кадрів, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.1999 року № 309.

Вступ 2021 на бакалаврат: відповіді МОН на поширені питання

Міністерство освіти і науки опублікувало відповіді на найбільш поширені питання вступників-2021.