ВІТАЄМО!

Переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році»

Переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт
зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спеціалізації «Підприємництво».

Відповідно до наказу Міністерства Освіти і Науки України від 04.10.2019 р. № 1271 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році» базовим закладом вищої освіти зі спеціалізації «Підприємництво» було призначено Державний університет «Житомирська політехніка».

Для участі у І етапі ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Підприємництво» надійшло 126 наукових робіт студентів закладів вищої освіти. З поміж наукових робіт, що надійшли на конкурс, була й наукова робота студентки Хмельницького національного університету Дашевської Анни Аркадіївни (група ЕПм-19-1).

У зв’язку із запровадженням в Україні карантину галузевою конкурсною комісією було прийнято рішення про підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Підприємництво» за результатами І етапу ІІ туру конкурсу, відповідно до яких студентку ХНУ Дашевську Анну було нагороджено дипломом ІІ ступеня.

Колектив кафедри економіки підприємства і підприємництва вітає Дашевську Анну, а також наукового керівника д.е.н., професора Лук’янову Валентину Вячеславівну зі здобутою перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Підприємництво».

Бажаємо міцного здоров’я, успішного втілення всіх задумів, наснаги у майбутніх наукових пошуках!!!

Переможець ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою»

Наказом Міністерства освіти і науки України № 1271 від 04.10.2019р. Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця призначено базовим вищим навчальним закладом із проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою» у 2019/2020 навчальному році.

Галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 75 студентських наукових робіт (84 учасника), що надійшли з 40 закладів вищої освіти всієї України.

Серед переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою» є студентка нашого університету:

диплом ІІІ ступеня – ст. гр. ЕАБ-17-1 Годлевська Валерія Олександрівна, науковий керівник – д.е.н., професор, Лук’янова Валентина Вячеславівна.