ГАЛЕРЕЯ

Роки студентства - найкращі в житті

…щоб роки студентства запам’яталися, як найкращі в житті.

В Хмельницькому національному університеті є унікальний спортивний комплекс. Поряд з навчальними корпусами та студентськими гуртожитками розташований стадіон з секторами легкої атлетики, футбольним полем, спортивними майданчиками для гандболу, міні-футболу, волейболу, баскетболу, спортивні зали, тенісні корти, тир для заняття спортивною стрільбою, фітнес-клуб.

В Хмельницькому національному університеті регулярно проводяться різноманітні спортивні заходи. Всіма спортивними секціями керують кращі його викладачі. Заняття з фізичного виховання проводять згідно з навчальним планом 1-6 курсів. Велика увага приділяється художній самодіяльності. Постійно працюють різні секції для тих, хто любить грати на музичних інструментах, співати й танцювати. Університетська команда «Клубу веселих та кмітливих» бере участь у всеукраїнських іграх КВК.

Традиційним для студентів і викладачів закладу став зимовий відпочинок у Карпатах: кожної зими організовується кілька виїздів на гірсько-лижні комплекси «Буковель», «Плай» та інші.