ГАЛЕРЕЯ

Університетське містечко

Університетське містечко – зручне та компактне. Тут поруч розташовані навчальні корпуси і 5 студентських гуртожитків, де мешкають більше ніж дві тисячі студентів. Це – кожний другий іногородній студент університету.

Гуртожитки мають кухні з газовими та електроплитами, санвузли та вмивальні, побутові, душові, пральні, сушильні кімнати. У гуртожитках № 2 і № 3 облаштовані кімнати відпочинку та вітальня в національному стилі. До послуг студентів – карткові та монетні таксофони. Для одружених студентів у гуртожитку № 5 організований сімейний блок, де для них відведено 36 кімнат. У гуртожитках № 3 та № 4 обладнані спортивно-оздоровчі міні-зали.

Крім цього, при кафедрі теорії і методики фізичного виховання і спорту Хмельницького національного університету функціонує лікувально-оздоровчий центр, розташований у спортивному корпусі університету. До послуг університету три кабінети: терапевта, маніпуляційний та стоматологічний. Тут проводиться лікувально-профілактична, санітарно-гігієнічна та організаційна робота.

Студенти кафедри економіки підприємства і підприємництва мають можливість проживати у гуртожитку №3 Хмельницького національного університету. Гуртожиток №3 сплановано дуже вдало. Все в ньому задовольняє потреби проживання студентів. Кімнати розраховані на 2-3-х осіб: євроремонт, прекрасні, зручні меблі, Інтернет. Тут створені всі умови для підготовки до занять і вирішення побутових питань: впорядковані кухні, кімнати для занять, розважальні кімнати, встановлені таксофони міського та міжміського зв’язку, комп’ютерні класи; він обладнаний пральними машинами, душовими та гладильними кімнатами, сучасними санвузлами. Постійно виконуються в гуртожитку ремонтні роботи по оздобленню приміщень, зміни сантехнічного, електротехнічного обладнання, гуртожиток забезпечений холодною і гарячою водою. Тут завжди тепло, затишно й чисто. Атмосфера дуже дружня, весела.