НАУКА

Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Проблеми розвитку підприємництва в Україні в контексті активізації процесів Євроінтеграції»

21 листопада 2019 року на базі кафедри Економіки підприємства і підприємництва відбулась Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Проблеми розвитку підприємництва в Україні в контексті активізації процесів Євроінтеграції», у якій взяли участь студенти з різних міст України.

Відкриття та проведення конференції здійснювалось завідувачем кафедри Економіки підприємства і підприємництва, доктором економічних наук, професором, академіком Академії економічних наук України Лук’яновою Валентиною В’ячеславівною.

Вітальне слово було надано Войнаренко Михайлу Петровичу – першому проректору, проректору з науково-педагогічної роботи, члену-кореспонденту НАН України, заслуженому діячу науки і техніки України, доктору економічних наук, професору.

З вітальним словом виступив Бондаренко Микола Іванович – декан факультету економіки та управління, кандидат економічних наук, доцент.

На конференцію було запрошено поважних гостей з економічних сфер діяльності для наочності і практичності застосування у реальному житті економічних спеціальностей, які здобувають студенти ХНУ на факультеті економіки та управління. Серед них із доповідями виступили наступні:

Бєлякова Н.М. – президент Хмельницької Торгово-промислової палати;

Бачинська І.А. – директор Регіонального фонду підтримки підприємництва по Хмельницькій області;

Яковенко О.В. – провідний науковий співробітник відділу удосконалення протидії митним правопорушенням Науково-дослідного інституту фіскальної політики Університету державної фіскальної служби України.

Під час конференції студентами-доповідачами розглядались проблеми та структурні зміни розвитку підприємництва в Україні, економічна безпека та маркетинг діяльності суб’єктів підприємництва в сучасних умовах, проблеми безробіття та бізнес-планування в системі стратегічного управління підприємницькою діяльністю та інше.

Розгорнулись дуже цікаві дискусії під час виступів студентів Ворони І.П., Драган Р.М., Лямець І.А., Годлевської В.О., Зазульчак Б.В., Лисак О.М., Пархомець Ю.Б.,Лінник Д.В., П’ятак К.Ю., Якимчук Д.С.

Всі учасники конференції продемонстрували під час виступів високі теоретичні та практичні економічні знання, що стало свідченням таких якостей як ініціативність, інноваційність, креативність, динамічність та захопленість обраною спеціальністю та майбутньою професією.

Кращі студенти були нагороджені грамотами Хмельницького національного університету.

Бажаємо плідної роботи, майбутній наукових відкриттів та здобутків.

До нових зустрічей!

Програма
конференцiї:
Збірник тез доповідей і матеріалів
Всеукраїнської науково-практичної конференції: